MENÜ

DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ

 

Evinizde veya işyerinizde demirdöküm kombi cihazı kullanıyor ve kullanmış olduğunuz kombi cihazınızda herhangi bir arıza meydana gelmiş ise, firmamız demirdöküm kombi cihazları için sizlere size özel kombi servisi hizmeti sunmaktadır.

Firmamız 15 yılı aşkın süredir ısıtma ve soğutma sektöründe özellikle de kombi servisi hizmeti üzerinde yoğunlaşarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Demirdöküm kombi cihazınızın hangi modeli olursa olsun her türlü arızasında ( Başlıca demirdöküm kombi arızaları : demirdöküm kombi su damlatıyor, demirdöküm kombi basınç yükseliyor, demirdöküm kombi genleşme tankı, demirdöküm kombi kart arızası, demirdöküm kombi ateşleme yapmıyor, demirdöküm kombi sıcak su vermiyor, demirdöküm kombi petekler ısıtmıyor, demirdöküm kombi su eksiltiyor, demirdöküm kombi üç yollu vana arızası ) sizlere özel demirdöküm kombi servisi hizmeti sunmaktayız.

Firmamız tarafından demirdöküm kombi cihazınızda yapılacak olan her türlü parça değişimi 1 yıl firma garantisi altındadır. Ayrıca periyodik demirdöküm kombi bakımı yaptırmadıysanız firmamız kombi ve petek bakımı konusunda da sizlere yardımcı olacaktır.

Ustasına emanet ediniz...

Firmamız istanbul anadolu yakasında hizmet vermektedir.

Demirdöküm Kombi Servis hizmeti almak için bizleri 7/24 saat arayabileceğiniz numaralarımız : 0216 330 78 99 -0533 626 00 94

Demirdöküm, demirdöküm servisi, demirdöküm kombi servisi, demirdöküm kombi servisleri, demirdöküm kombi arızaları, demirdöküm kombi sıcak su vermiyor, demirdöküm kombi petekler ısınmıyor, demirdöküm kombi kart arızası, demirdöküm kombi ateşlemey apmıyor, demirdöküm kombi pilot yanmıyor, demirdöküm kombi su damlatıyor, demirdöküm kombi basınç yükseliyor, demirdöküm kombi doldurma musluğu, demirdöküm kombi genleşme tankı, demirdöküm kombi üç yollu vana, demirdöküm kombi emniyet ventili
 

 
 

DUYURU


 • Demirdöküm Servisi

 • Kaliteli hizmet, profesyonel işçilik ve ekenomik fiyat garantisiyle sürekli yanınızdayız. Demirdöküm Kombi Servisi olarak teknik servis çözümlerinde en iyi hizmet kalitesi çerçevesinde sizin için sürekliliğimizin olacağının garantisini veriyoruz.
   

  İLETİŞİM

   

   

   

  Alarko kombi servisi, Demirdöküm kombi servisi, Eca Kombi Servisi, Kombi ve Petek Bakımı, Baymak Kombi Servisi, Ariston kombi servisi
   

  Tasarım: Yaşar Aydın           © 2011 kadikoydemirdokumservis.com - Kadıköy Demirdöküm Servisi